Oczyszczanie przyrządów stomatologicznych przy użyciu myjni termo-dezynfekującej

Zadbany, czysty i sterylny gabinet stomatologiczny to najlepsze miejsce pracy dentysty
Czysty gabinet dentystyczny – podstawa pracy dentysty
24 lipca, 2020
parowa steryzlizacja i oczyszczanie narzędzi stomatologicznych w gabinecie Dentysty
Parowe oczyszczanie narzędzi dentystycznych
3 sierpnia, 2020
Show all
czyszczenie narzędzi stomatologicznych w gabinecie dentystycznym

Żeby zapewnić kompletną czystość i sterylność przyrządów dentystycznych wykorzystywane są myjnie termo-dezynfekujące. Te machiny myjąco-dezynfekujące w swoim kilkufazowym programie skrupulatnie oczyszczają narzędzia i eliminuje bakterie.

Maszynowa sterylizacja odbywa się w czterech łatwych krokach. W pierwszym etapie wszystkie narzędzia dentystyczne ułożone wewnątrz myjni, są dogłębnie obmywane z osadów dzięki na początku zimnej, a następnie gorącej wody i środka czyszczącego. Następnie program usuwa środki myjące, wzmacniając efekt świeżości i uniemożliwiając gromadzenie się osadu. Najważniejszy etap, czyli dezynfekcja opiera się na zmiksowaniu wody i wysokiej temperatury w określonej ilości czasu. To w tym miejscu  ostatecznie usuwane są wszystkie bakterie, mikroorganizmy i zanieczyszczenia. Ostatecznym etapem jest osuszanie przyrządów dentystycznych. Dzięki specjalnym filtrom czyste powietrze suszy narzędzia. To przeciwdziała powstawaniu na nich plam, uszkodzeń i rdzy.

Ponadto cały proces jest szybki, a stosowanie go jest oszczędnym pomysłem dla gabinetu stomatologicznego. Myjnia termo-dezynfekująca nie pobiera przesadnej ilości wody i prądu. Dla pacjentów największą korzyścią efektywnie oczyszczonego i sterylnego sprzętu dentystycznych jest bezpieczeństwo.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.