plusy implantów stomatologicznych wszczepianych w gabinecie dentystycznym

Kanałowe leczenie zębów
15 lutego, 2021
Przyczyny i skutki próchnicy 
16 lutego, 2021
Show all
implanty zębów u stomatologa co warto wiedzieć

Sztuczne zęby czyli implanty stomatologiczne to współcześnie jedno z najtrwalszych rozwiązań wymieniających naturalne zęby, które z różnych czynników pacjent stracił. Implanty dają wiele odmiennych opcji. Mogą być stosowane nie tylko w poszczególnych miejscach, ale też w przypadku większych ubytków. O implanty można też oprzeć całkowite protezy zębów i wzmocnić ich stabilność.

Poza wieloma zastosowaniami tym, co sprawia, że implanty są wielokrotnie wszczepiane, są ich mocne strony. Jedną z głównych zalet implantów jest ich wytrzymałość. Przypuszcza się, że odpowiednio wszczepiony implant może spełniać swoją rolę nawet do końca życia. Przyjęte przez tkankę kostną, pomimo upływu czasu nie tracą swojej jakości, nie psują się i nie powodują problemów. Dodatkowo zastosowanie implantów to duży komfort . Implanty nie przemieszczają się i nie pozwalają, by np. oparta na nich proteza przestawiała się nieodpowiednio.

Kolejnym mocnym punktem implantów jest to, że odnowione na implantach zęby realistycznie naśladują te naturalne. Trudno rozróżnić, co potwierdza ich pełną estetykę. Do wszczepienia implantów i odnowienia uzębienia, nie ma konieczności szlifowania sąsiednich zębów, które mogłoby niszczyć ich szkliwo. Dobre umiejscowienie implantów daje wygodny dostęp do przestrzeni między zębami. A dzięki temu są wygodne w zachowaniu higieny.

Ze względu na wszystkie zalety, implanty o wiele bardziej sprawdzają się od innych rozwiązań protetycznych.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.