Sterylny gabinet stomatologiczny – podstawa pracy stomatologa

Stałe uzupełnienie protetyczne: wkład koronowo-korzeniowy
2 marca, 2021
Odkażanie narzędzi stomatologicznych przy użyciu myjni termo-dezynfekującej
3 marca, 2021
Show all

W pracy stomatologa niezbędne są nie tylko wiedza, umiejętności i doświadczenie. W trakcie każdego zabiegu dentysta używa narzędzi, które właściwie stosuje się wielokrotnie. Z tego powodu stomatolodzy tak często zwracają uwagę na to, aby gabinet stomatologiczny był czysty, a narzędzia sterylne.

To dla pacjentów w klinikach dentystycznych wykorzystywane są unikalne maszyny sterylizacji. Bezpieczeństwo pacjenta, który postanowi podjąć się naprawy zębów w klinice. Niezależnie od tego, czy pacjent zgłasza się na przegląd zębów, chciałby skorzystać z zabiegu wybielania zębów, czy potrzebuje dłuższego leczenia, jak aplikowanie implantów albo leczenia kanałowego, odkażony gabinet to konieczność.

System sterylizacji pozwala na całkowite czyszczenie wszelkich narzędzi stomatologicznych. Specjalne myjnie termo-dezynfekujące oraz autoklawy, kontrolowane komputerowo, dzięki czemu na wszystkich etapach oczyszczania dentysta sprawdza działanie systemu. Machiny sterylizujące wnikliwie oczyszczają narzędzia, potem neutralizują środki czyszczące i przystępują do konkretnej sterylizacji. W poszczególnych krokach swojej pracy urządzenia sterylizujące zabijają mikroorganizmy oraz bakterie, gwarantując pełną czystość narzędzi.

Odkażone narzędzia stomatologiczne zapewniają zarówno stomatologom jak i pacjentom bezpieczeństwo.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.