Co zrobić, żeby mieć białe zęby?

RTG zębów - zdjęcie pantomograficzne u dentysty
Dlaczego potrzebne jest zdjęcie radiologiczne w gabinecie dentystycznym?
16 czerwca, 2020
Licówki stomatologiczne zakładane w gabinecie stomatologicznym przez dentystę
Do czego służą licówki
26 czerwca, 2020

Wielu ludzi marzy o wspaniałym i białym uśmiechu. Z uwagi na to wszędzie dostępne są odmienne sposoby wybielania, na które pacjenci mogą się zdecydować. Jednym z najpowszechniejszych są oczywiście różne wybielające pasty . Dość skutecznie usuwają przebarwienia, czyszczą i rozjaśniają zęby, ale nie psują szkliwa. Tak samo powszechne są paski, lakiery i wybielające żele do nakładania w domu. Można je dostać w aptece albo w sklepach, jednak zazwyczaj to nie do końca dokładny sposób wybielania zębów. Zwłaszcza w obszarze między zębami.

Nie każdy wie, że dobrym sposobem na wybielenie zębów jest profesjonalne usunięcie płytki nazębnej u dentysty np. przez zabieg piaskowania. Usunięcie kamienia i przebarwień zapewnia wybielenie zębów. Następnym sposobem wykonywanym gabinecie dentystycznym są również wybielające nakładki. W odróżnieniu od tych dostępnych w aptece tym, że są indywidualnie dopasowane do pacjenta na podstawie odcisku jego zębów. Pacjent sam nasuwa nakładki w domu i korzysta z nich według ustaleń dentysty.

Najbardziej profesjonalne wybielanie zębów polega na naświetlaniu ich stworzonymi w tym celu nowoczesnymi lampami. Ta metoda wybielania zębów przynosi najlepsze efekty w krótkim czasie. W przypadku silnie zniszczonych lub przebarwionych zębów, dobrym sposobem jest zamaskowanie ich licówkami. Licówki osłonią naturalne zęby pacjent i nadadzą im biały kolor.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.