Implanty stomatologiczne

zalety implantów stomatologicznych
zalety implantów stomatologicznych dostępnych u dentysty
13 lutego, 2020
próchnica zębów przyczyny i powstawanie Dentysta
Czym jest próchnica zębów
20 lutego, 2020

Implanty zębowe jako trwały sposób na wypełnienie przerwy po utraconym zębie, mogą być zastosowane przez praktycznie każdego pacjenta. Obecnie nie ma przeciwwskazań nawet w przypadku pacjentów po chorobach nowotworowych czy tych z ustabilizowaną cukrzycą. Jedynymi ograniczeniami są ciąża oraz uzależnienie od papierosów.

Za pomocą implantów można uzupełnić nie tylko poszczególne luki, ale także cały komplet zębów. Implanty są również porządnym podparciem dla protez – mostów protetycznych lub całkowitych uzupełnień. Co więcej część pacjentów wybiera wszczepienie implantów z uwagi na ich trwałość. Dentyści przyjmują, że, tego rodzaju wypełnienie we regularnie higienizowanej i pielęgnowanej jamie ustnej, wystarczy pacjentowi dożywotnio. Z tego względu to ważne, aby regularnie czyścić zęby.

W odróżnieniu od innych protez, implanty nie wymagają szlifowania naturalnych zębów oraz najwierniej ze wszystkich imitują naturalny wygląd koron zębowych. To one sprawiają, że ustaje proces zanikania kości w szczęce lub żuchwie, a przez uzupełnienie pustki, inne zęby zdobywają konieczne im wsparcie. Z reguły zabieg implantacji nie boli, ponieważ odbywa się z miejscowym znieczuleniem, a samo nieprzyjęcie implantu zdarza się rzadko. Jeżeli chodzi o ceny leczenia implantami, są one ustalane w zależności od ilości, typu implantu oraz zastosowanych materiałów.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.