zalety implantów stomatologicznych dostępnych u dentysty

zaciskanie zebów i bruksizm powazny problem stomatologiczny, którego nie wolno lekceważyć
Zgrzytanie zębami w nocy
10 lutego, 2020
implanty zębów u stomatologa co warto wiedzieć
Implanty stomatologiczne
17 lutego, 2020

Implanty stomatologiczne czyli sztuczne zęby to współcześnie jedno z najtrwalszych rozwiązań wymieniających naturalne zęby, jakie z różnych powodów zostały utracone przez pacjenta. Implanty zapewniają wiele rozmaitych możliwości. Mogą być aplikowane nie tylko w poszczególnych miejscach, ale również przy okazji większych ubytków. O implanty można też oprzeć całkowite protezy zębowe i poprawić ich stabilność.

Poza wieloma zastosowaniami tym, co powoduje, że implanty są wielokrotnie wszczepiane, są ich walory. Jedną z podstawowych zalet implantów jest ich wytrzymałość. Ocenia się, że zasadniczo wstawiony implant może posłużyć nawet dożywotnio. Przyjęte przez tkankę kostną, mimo upływu lat nie tracą na swojej trwałości, nie psują się i nie sprawiają problemów. Ponadto zastosowanie implantów to duży komfort . Implanty nie zmieniają położenia i nie dopuszczają do tego, by np. umieszczona na nich proteza przestawiała się nieodpowiednio.

Następnym walorem implantów jest to, że odtworzone na implantach zęby ściśle imitują te naturalne. Trudno rozróżnić, co gwarantuje ich zupełną estetykę. Do wszczepienia implantów i odtworzenia uzębienia, nie ma konieczności szlifowania sąsiednich zębów, które mogłoby niszczyć ich szkliwo. Właściwe usytuowanie implantów daje wygodny dostęp do przestrzeni międzyzębowej. A dzięki temu są łatwe w zachowaniu higieny.

Z uwagi na wszystkie zalety, implanty zdecydowanie bardziej sprawdzają się w porównaniu do pozostałych rozwiązań protetycznych.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.