Leczenie zębów z zapłatą w ratach

Dziecko u dentysty – ekstrakcja mleczaków
4 lutego, 2021
Jak fluor wzmacnia zęby
5 lutego, 2021
Show all

Leczenie dentystyczne niekiedy wymaga dużego nakładu finansowego, zwłaszcza w przypadku zabiegów ortodontycznych lub implantacji, których cena jest związana nie tylko z pracą dentysty, ale również z materiałami, z jakich zostaną przygotowane implanty lub aparaty. Może zatem być tak, że pacjent wymagający szybkiego leczenia stomatologicznego nie ma odpowiednich środków pieniężnych, a wizyta na fundusz zdrowia okaże się mieć nazbyt odległy termin. Wtedy pomocnym rozwiązaniem jest kredyt medyczny Mediraty.

Ten sposób opłacania zabiegów stomatologicznych jest nie tylko wygodny z uwagi na możliwość rozdzielenia kosztów na raty, ale także daje większe szanse na leczenie z najlepszymi i najtrwalszymi materiałami, które z reguły mają wysokie ceny. Medyczny kredyt Mediraty zawiera takie zabiegi dentystyczne jak: leczenie zachowawcze i ortodontyczne, prace implantacyjne i protetyczne, chirurgię stomatologiczną i zabiegi z zakresu estetyki, poprawiające wygląd jamy ustnej. To udostępnia pacjentom szeroki zakres możliwości.

Medyczny kredyt Mediraty jest oferowany w wielu najlepszych klinikach i placówkach stomatologicznych, co pozwala pacjentom na korzystanie z usług stomatologicznych najwyższej klasy w wygodnych ratach. Spłatę Medycznego kredytu Mediraty można dopasować do swoich zdolności finansowych, decydując się na kredyt ze spłatą w przedziale 12 lub nawet 60 rat. Dzięki temu każdy może przyjąć leczenie dentystyczne w wygodnym, ratalnym systemie płatniczym.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.