Osadzenie protezy na implantach zębowych

Wybielanie lampą Beyond
21 września, 2020
Jak dentysta przeprowadza chirurgiczna resekcja zęba w klinice stomatologicznej?
30 września, 2020

W tych czasach implanty stomatologiczne gwarantują sporo możliwości poprawy estetyki uśmiechu. Niekiedy bywa tak, że pacjent wymaga wymiany kilku zębów, a czasami nawet pełnego łuku. Implanty wiernie zastępują pojedyncze zęby, ale także mogą być wszczepione za większą ilość zębów. Obecnie jest też inny sposób wypełnienia kilku usuniętych zębów. Nie jest mocno inwazyjny, a przynosi ten sam efekt estetyczny.

Do odbudowy pełnego łuku dentyści proponują nowoczesne położenie uzupełnienia stałego na zaledwie czterech implantach. Za pomocą tego dentysta minimalizuje ilość implantów, jakie będą formą filarów dla protezy. Ta ilość zupełnie wystarcza, a efekt jest wygodny i trwały w użytkowaniu. Taka technika sprawdzi się u pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą mieć np. zwykłych protez. Zdaniem stomatologów to jeden z najlepszych sposobów w leczeniu protetycznym, na stałe obudowujących pełen łuk zębowy.

Zastosowanie małej ilości implantów sprawia, że leczenie jest znacznie mniej inwazyjne. Na ostateczne wygojenie się implantów stomatologicznych oraz połączenie ich z tkankami potrzeba czasu, ale nie trzeba przekonywać, że trwały efekt na na lata jest warty zaangażowania w leczenie. Podczas wizyt w klinice dentysta omawia wszelkie etapy leczenia oraz pilnuje, aby cały proces przebiegał właściwie. Po zakończeniu leczenia pacjent zyskuje estetyczny uśmiech, wygodę żucia o zdrowie i możliwość poprawnej artykulacji.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.