Pełen łuk zębowy na implantach stomatologicznych

Jak ukryć bezzębie – implanty stomatologiczne a całkowita proteza?
10 marca, 2021
Czym jest chirurgiczna resekcja zęba w gabinecie stomatologicznym?
11 marca, 2021

W tych czasach implanty stomatologiczne oferują sporo możliwości odbudowy piękna uśmiechu. Czasami zdarza się, że pacjent potrzebuje wymiany kilku zębów, a czasami całego łuku. Implanty wiernie imitują pojedyncze zęby, ale także mogą zostać wszczepione w zamian za większą ilość zębów. W stomatologii jest też inny sposób wypełnienia kilku brakujących zębów. Mało inwazyjny, a przynosi ten sam rezultat estetyczny.

Do odbudowy całego łuku dentyści proponują nowoczesne umieszczenie całkowitej protezy na 4 implantach. Za pomocą tego stomatolog zmniejsza ilość wszczepów, które będą formą podstaw dla uzupełnienia protetycznego. Ta ilość zupełnie wystarcza, a rezultat jest wygodny i trwały w korzystaniu. Ta technika sprawdzi się u osób, które nie mogą lub nie chcą korzystać z np. zwykłych protez. Zdaniem dentystów to jeden z najtrwalszych sposobów w leczeniu protetycznym, na stałe obudowujących pełen łuk zębowy.

Wykorzystanie czterech implantów powoduje, że leczenie jest znacznie mniej inwazyjne. Na ostateczne wyleczenie się implantów zębowych i zintegrowanie ich z kośćmi potrzeba czasu, jednak nie ma co przekonywać, że trwały rezultat na wiele lat jest warty podjęcia leczenia. W trakcie wizyt w gabinecie stomatolog dokładnie omawia kroki leczenia i dba, by proces odbywał się prawidłowo. Po ukończeniu leczenia pacjent odzyskuje piękny uśmiech, wygodę żucia oraz zdrowie i możliwość poprawnej wymowy.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.