Sposób na białe zęby

Czy aparat ortodontyczny uniemożliwia leczenie zębów?
27 lutego, 2021
Do czego służą licówki zębowe
28 lutego, 2021

Wielu marzy o filmowym oraz całkowicie białym uzębieniu. Z uwagi na to ogólnie znane są odmienne metody wybielania, na które pacjenci mogą się zdecydować. Jednym z najczęściej używanych są rzecz jasna wybielające pasty . Dość dobrze eliminują przebarwienia, rozjaśniają, czyszczą zęby, ale nie psują szkliwa. Równie popularne są paski, lakiery oraz żele wybielające do samodzielnej aplikacji. Są one dostępne na przykład w aptece, ale zwykle to dość niedokładny sposób rozjaśniania zębów. Szczególnie między zębami.

Niewiele osób pamięta, że dobrym sposobem przywracania bieli zębów jest dokładne usunięcie płytki nazębnej w gabinecie stomatologicznym np. przez zabieg scalingu. Usunięcie przebarwień oraz zdjęcie kamienia zapewnia wybielenie zębów. Kolejnym sposobem dostępnym u stomatologa są też wybielające nakładki. Różnią się one od tych dostępnych w aptece tym, że są indywidualnie dopasowane do pacjenta na podstawie wycisku jego zębów. Pacjent samodzielnie nasuwa nakładki po wizycie u stomatologa oraz używa zgodnie z ustaleniami dentysty.

Najskuteczniejsze profesjonalne wybielanie zębów polega na naświetlaniu ich skonstruowanymi w tym celu nowoczesnymi lampami. Taki sposób wybielania przynosi świetne rezultaty już po jednym razie. W wypadku silnie zniszczonych lub przebarwionych zębów, dobrym sposobem jest zakrycie ich licówkami. Licówki przykryją zęby oraz dadzą im odpowiedni kolor.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.