Sztuczny ząb

Jakość leczenia stawiamy na pierwszym miejscu

Doświadczona klinika stomatologiczna w Toruniu zaprasza do kontaktu.

Sztuczny ząb

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Poza szeregiem negatywnych skutków zdrowotnych, brak zęba odbiera także komfort i pewność siebie pacjenta podczas zwyczajnych sytuacji, gdzie uśmiech jest mile widziany.

Z tego względu wiele osób decyduje się na wypełnienie ubytków za pomocą sztucznych zębów.Jest to o tyle dobre rozwiązanie ze względu na to, że sztuczne zęby (fachowo nazywane implantami) niwelują ryzyko powstawania wad zgryzu oraz wszelkich złych następstw ubytków, a do tego są niezwykle trwałe i wiernie odwzorowują naturalne zęby.

Są one wszczepiane bezpośrednio w kość szczęki, a organizm ludzki dobrze je przyjmuje. Oznacza to, że dentysta może odbudować całe utracone uzębienie. Zaletami sztucznych zębów jest to, że nie zmieniają swojego położenia i na tyle przypominają wyglądem oraz kształtem naturalne, że są łatwe w oczyszczaniu i zwracają estetyczne walory uśmiechu.

Dodatkowo nie wymagają szlifowania zębów sąsiadujących, ponieważ implanty są dopasowywane kształtem do szczęki pacjentów. W ten sposób można uzupełnić wszystkie ubytki i odzyskać piękny uśmiech.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

Zobacz, jak możemy Ci pomóc:

[/vc_column][/vc_row]