Aparat na zęby, którego nie widać

most protetyczny stomatologia estetyczna
Najlepsze wypełnienia protetyczne – Mosty
20 grudnia, 2019
proteza zębowa oparta na implantach w gabiniecie stomatologicznym Dentysta
Uzupełnienia protetyczne na implantach
7 stycznia, 2020

Podstawowym zamiarem aparatów ortodontycznych jest korygowanie krzywizn zębowych, jednak wielu pacjentom zależy, aby ten proces był jak najbardziej komfortowy. Najpowszechniejszą z pobudek, przez które uciekają przed korzystaniem z aparatu na zęby jest jego widoczność. Z uwagi na to stworzono nowe rozwiązania ortodontyczne. Między innymi powstał niewidoczny aparat ortodontyczny – orthocaps. Taki aparat składa się z 2 przejrzystych nakładek, dostosowywanych oddzielnie do każdego pacjenta. Eliminuje to konieczność zastosowania metalowych fragmentów, a jego działanie jest zbliżone do innych wariantów aparatów ortodontycznych.

Nakładki orthocaps używając nacisku w prosty sposób przesuwają zęby na zdrowe miejsce. Tak właśnie wyrównują zęby oraz eliminują wady zgryzu – na przykład diastemy czy stłoczenia. Ponadto są w pełni wygodne oraz można je stosować zarówno w ciągu dnia jak i w ciągu nocy. Dzięki ich przezroczystej strukturze są praktycznie niewidzialne oraz wygodne, co podoba się wielu pacjentom. W czasie stosowania niewidocznego aparatu ortodontycznego pacjenci nie zgłaszają kłopotów w komunikacji. Dodatkową zaletą orthocaps jest możliwość zdejmowania aparatu, co znacznie ułatwia utrzymanie higieny zębów.

Takie rozwiązanie ortodontyczne cieszy szerokie zainteresowanie u pacjentów. Przede wszystkim tych, co nie lubią chwalić się używaniem aparatu ortodontycznego oraz cenią sobie szczególnie estetykę.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.