Czy wybielanie zębów jest bezpieczne w klinice dentystycznej

Pęknięty ząb – Co dalej?
8 marca, 2021
Czy profesjonalne wybielanie zębów u dentysty za każdym razem działa?
9 marca, 2021

Jak sprawić, aby wybielanie było skuteczne i super bezpieczne? Fundamentem bezpieczeństwa wybielania jest kontakt z dentystą. Jak teraz wiadomo wszelkie babcine sposoby, choć trochę dają efekt, tak naprawdę niszczą szkliwo i często drażnią dziąsła. Stomatolog fachowo pomoże sprawdzić, która technika z tych ogólnodostępnych na rynku, będzie najskuteczniejsza dla pacjenta. Ponadto oceni zdrowie jamy ustnej i podpowie, czy przed zabiegiem wybielania niezbędne będzie najpierw naprawa.

Bez względu na metody wybielania , należy upewnić się, żeby pochodziły one zaufanych źródeł. Ogólnodostępne żele czy nakładki wybielające warto kupić w zaufanych punktach albo z polecenia stomatologa. Wielkie promocje nie gwarantują bezpiecznego efektu wybielenia zębów. Z tego względu warto wybrać profesjonalne wybielanie w klinice dentystycznej. Tym sposobem mamy gwarancję, że stomatolog używa certyfikowane produkty, a na podstawie swojego doświadczenia wykona bezpieczny zabieg.

Warto dodać, że wybielanie nie działa od razu. Np. wybielanie metodą nakładkową trwa kilka tygodni. Wybielanie lampą przyniesie prędki efekt, ale trzeba mieć na uwadze to, że zęby przez kolejne dni mogą być nadwrażliwe. Z reguły tuż po wybielaniu należy też stosować tzw. białą dietę, aby nie popsuć świeżo uzyskanego rezultatu. Jeśli utrzymamy się zaleceń stomatologa, rezultat wybielania będzie trwały.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.