Czy wybielanie zębów u stomatologa lampą wybielającą za każdym razem daje efekty?

wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym
Jak bezpiecznie wybielić zęby w klinice stomatologicznej
31 sierpnia, 2020
leczenie kanałowe pod mikroskopem w gabinecie stomatologicznym - kiedy potrzebne?
Skąd wiadomo, że najlepsze jest leczenie kanałowe?
9 września, 2020

Wybielanie zębów, szczególnie profesjonalnymi technikami od dentysty uważane jest jako główny ze efektywnych działań estetycznych . Przy zastosowaniu techniki, da się bez trudu odzyskać biel zębów widoczniejszą nawet o kilka tonów. Zazwyczaj wybielanie zębów skutkuje usunięciem przebarwień, powstałych na skutek np. barwiącej diety. Niekiedy jest tak, że zabiegi wybielające okażą się bezowocne.

Kiedy wybielanie zębów nie działa? Wyeliminowanie przebarwień powstałych w wyniku diety odsłania naturalny odcień zębów, które nie zawsze są całkiem białe. Bywa tak, że naturalnie zęby są kremowe, lekko żółte, a nawet sine. Zdarza się tak, że zęby na stałe zmieniają kolor na przykład na skutek stosowanych leków lub w wypadku martwych zębów. W takiej sytuacji nie osiągniemy pożądanej bieli preparatami wybielającymi , ani profesjonalnym zabiegiem wybielania u dentysty.

Co, kiedy zabieg wybielania zębów jest nieskuteczny? W tej sytuacji sięgamy po inne zabiegi stomatologii estetycznej u dentysty. Skutecznym rozwiązaniem będzie nałożenie licówek dentystycznych. Te estetyczne nakładki, jakie na stałe aplikujemy na zęby, mają sporo plusów. Poza tym, że możemy dopasować ich kolor według pacjentów, przy użyciu licówek stomatolog może dokonać też niewielkiej korekty kształtu zębów (np. eliminowanie diastemy). Ze względu na to należy przed wybielaniem porozmawiać z dentystą, żeby sprawdził, jaka metoda będzie dla nas najlepsza.

 


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.