Jak bezpiecznie wybielić zęby w klinice stomatologicznej

Dentysta Toruń - RTG zęba - gabinet stomatologiczny
Radiologia dentystyczna
29 sierpnia, 2020
skuteczne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym lampą
Czy wybielanie zębów u stomatologa lampą wybielającą za każdym razem daje efekty?
4 września, 2020

Co robić, żeby wybielanie zębów było skuteczne oraz bardzo bezpieczne? Podstawą bezpiecznego wybielania zębów jest konsultacja z dentystą. Jak obecnie mamy świadomość, że wszelkie babcine metody, choć odrobinę dają efekt, w rzeczywistości rysują szkliwo oraz łatwo drażnią dziąsła. Stomatolog profesjonalnie doradzi, która metoda spośród ogólnodostępnych na rynku, będzie najskuteczniejsza dla zębów pacjenta. Co więcej sprawdzi stan jamy ustnej oraz stwierdzi, czy przed zabiegiem wybielania zębów niezbędne jest najpierw naprawa.

Niezależnie od metody wybielania zębów, trzeba pamiętać o tym, żeby pochodziły one zaufanych źródeł. Popularne żele czy nakładki wybielające lepiej nabyć w zaufanych punktach lub z polecenia stomatologa. Wielkie promocje nie zapewniają bezpiecznego wybielenia zębów. Z tego względu lepiej zdecydować się na fachowe wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym. Dzięki temu mamy pewność, że stomatolog stosuje certyfikowane wyroby, a na bazie swojego doświadczenia przeprowadza bezpieczny zabieg.

Warto dodać, że wybielanie zębów nie działa od razu. Na przykład wybielanie zębów metodą nakładkową zajmuje kilka tygodni. Wybielanie zębów lampą da prędki efekt, ale trzeba liczyć się z tym, że zęby przez kolejne dni mogą być nadwrażliwe. Zazwyczaj zaraz po wybielaniu zębów trzeba też stosować białą dietę, żeby nie zepsuć świeżo osiągniętego efektu. Jeżeli zastosujemy się zaleceń stomatologa, efekt wybielania zębów będzie trwały.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.