Dlaczego szczoteczka soniczna jest lepsza?

aparat retencyjny w ortodoncji, kiedy dentysta zleca noszenie retainera
Aparat retencyjny w stomatologii
22 kwietnia, 2020
kto może mieć implanty zębów od dentysty
U kogo dentyści nie wszczepiają implantów zębów?
5 maja, 2020

Soniczna szczoteczka to współcześnie najnowsza szczoteczka , zapewniająca całkowitą higienizację jamy ustnej. Jej praca ma swoją podstawę na mocy dźwiękowych fal, które dają świetne efekty. Z reguły szczoteczka soniczna wykonuje około 45 000 pulsacyjno-wymiatających ruchów na minutę. Technologia dźwiękowych fal sprawia, że skuteczność sonicznej szczoteczki jest wyjątkowo wysoka. To zapewnia pewną przewagę nad pozostałymi szczoteczkami .

W trakcie oczyszczania szczoteczką soniczną, pojawiają się bąbelki złączone z pasty do zębów oraz ze śliny. Ta metodą formuje się piana, a ona dochodzi do wszystkich trudno dostępnych miejsc. Ponadto ta technika pozwala na absolutne użycie właściwości i składników zawartych wewnątrz pasty. Takie działanie o wiele skuteczniej czyści osad i brud, co sprawia, że pozostałości pokarmu nie gromadzą się na powierzchni zębów. A im lepsze i staranniejsze oczyszczanie zębów, tym lepiej chroniona jama ustna. Z uwagi na to szczoteczkę soniczną polecają dentyści.

Dodatkowo w wielu sonicznych szczoteczkach dołączono funkcje, jakie pomagają mierzyć czas mycia i siłę nacisku. Ten typ szczoteczki jest również delikatny dla dziąseł. Troszczy się o nie, zapobiegając mechanicznym uszkodzeniom, a także w wielu przypadkach zawiera możliwość masażu. To wyjątkowo istotne przy nadwrażliwości dziąseł i zębów.

Szczoteczkę soniczną można kupić też dla dzieci.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.