Niewidoczny aparat ortodontyczny – Orthocaps

Z czego wykonywane są korony zębowe na implanty zębowe?
10 lutego, 2021
Wybielanie zębów lampą
11 lutego, 2021

Nadrzędnym celem aparatów na zęby jest leczenie krzywizn zębowych, jednak większości pacjentów zależy, aby ten proces był jak najbardziej komfortowy. Jedną z najczęstszych pobudek, dla których wzbraniają się przed korzystaniem z aparatu na zęby jest jego widoczność. Z uwagi na to przygotowano nowoczesne rozwiązania ortodontyczne. Między innymi wymyślono niewidoczny aparat ortodontyczny czyli orthocaps. Ten aparat ma formę 2 przejrzystych szyn, dobieranych oddzielnie do każdego pacjenta. Usuwa to potrzebę zakładania metalowych elementów, a jego działanie jest podobne do innych rodzajów aparatów na zęby.

Szyny orthocaps stosując siłę nacisku w prosty sposób przesuwają zęby na zdrowe miejsce. Tak właśnie wyrównują zęby oraz eliminują wady zgryzu – na przykład stłoczenia albo diastemy. Co więcej są absolutnie wygodne oraz można je stosować w ciągu dnia jak i nocą. Dzięki ich przezroczystej strukturze są zupełnie niewidoczne oraz wygodne, co pasuje wielu pacjentom. W ciągu używania niewidzialnego aparatu ortodontycznego pacjenci nie mają przeszkód w komunikacji. Dodatkową zaletą orthocaps jest możliwość samodzielnego wyjmowania aparatu, co bardzo ułatwia zachowanie czystości jamy ustnej.

Takie rozwiązanie ortodontyczne cieszy szerokie zainteresowanie u pacjentów. Zwłaszcza tych, co nie chcą chwalić się stosowaniem aparatu ortodontycznego oraz cenią sobie szczególnie estetykę.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.