Wybielanie zębów lampą

Niewidoczny aparat ortodontyczny – Orthocaps
11 lutego, 2021
Usuwanie zębów i korzeni zębów
12 lutego, 2021

Wśród spożywanych przez pacjentów napojów i pokarmów jest wiele produktów, jakie zmieniają kolor zębów. Do zazwyczaj wyliczanych należą soki, kawa czy niektóre kolorowe owoce. Pacjentom zależy jednak żeby możliwe było usuwanie efektów zjadania barwiących pokarmów, dlatego że białe zęby są wysoko estetyczne i kojarzą się ze zdrowiem. Bywa jednak tak, że nawet leczone zęby mają żółty kolor. Rozwiązaniem tego problemu są wybielające zęby zabiegi. Poza codzienną pielęgnacją specjalnymi pastami wybielającymi, pacjenci mogą podjąć profesjonalne dentystyczne zabiegi wybielające, na przykład naświetlania specjalistycznymi lampami.

Jedną z najpopularniejszych lamp jest lampa Beyond, czyli nowoczesna technologia, jaka oferuje wybielanie zębów, dające zadowalające oraz trwałe rezultaty nawet po pierwszym zabiegu naświetlania. Ponadto ten typ zabiegu usuwa do 97% bakterii znajdujących się w jamie ustnej oraz zmniejsza stany zapalne przyzębia, a do tego wspiera utwardzanie kompozytów i wypełnień dentystycznych. Tak więc wybielanie zębów, chociaż najbardziej pożądane, nie jest jedynym pozytywnym efektem zabiegu.

Lampa Beyond jest innowacyjnym urządzeniem, zdolnym do obracania ramienia w zasięgu 360°, dzięki czemu może być dopasowywana do różnych pozycji pacjenta, co zwiększa wygodę i dokładność pracy. Ponadto także intensywność naświetlania lampy może być dopasowana do potrzeb pacjenta, w zgodzie z zaleceniami dentysty. Natężenie światła może mieć trzy warianty: intensywne, standardowe lub łagodne w zależności od tego, jak silne są przebarwienia. Wybielanie zębów dzięki lampie Beyond jest znacznie prostsze.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.