Projekt uśmiechu

Usuwanie ósemek – co robić, kiedy boli ósemka
9 lutego, 2021
Resekcja wierzchołka korzenia  w chirurgii zębowej
10 lutego, 2021
Show all

Digital Smile Design w skrócie DSD to nowoczesna technika, za pomocą której rezultat zabiegów dentystycznych może zostać przedstawiony pacjentowi zanim zdecyduje się na rozpoczęcie leczenia. Metoda ta opiera się na komputerowej wizualizacji nowego uśmiechu, współtworzonej z samym pacjentem. Osoby, które podejmą leczenie z wykorzystaniem innowacyjnej technologii Digital Smile Design, będą zaangażowane w pełen proces twórczy. To oznacza możliwość uwzględnienia w projekcie wszelkich oczekiwań pacjenta oraz jego absolutną kontrolę nad kolejnymi działaniami i efektem końcowym, jaki zostanie uzyskany.

Zanim lekarz stomatolog przystąpi do pracy odbywa indywidualny wywiad z pacjentem, którego ustalenia będą bazą dla tej techniki. Digital Smile Design powstaje na podstawie wykonywanych zdjęć fotograficznych, na których będą przeprowadzone cyfrowe zmiany, przedstawiające porównanie uśmiechów pacjenta przed zabiegami stomatologicznymi oraz po ich zakończeniu. Ta metoda dokładnie wizualizuje finalne efekty pracy dentysty, zanim pacjent postanowi wykonać jakiekolwiek kroki związane z leczeniem stomatologicznym.

Digital Smile Design jest swojego rodzaju planem leczenia przygotowywanym w innowacyjny, komputerowy sposób. Wszystkie projekty są sporządzane z najwyższą dokładnością, na miarę osobistych potrzeb oraz jest dopasowany do cech fizycznych i osobowości pacjenta. Uśmiech, który będzie odpowiadał jednemu pacjentowi, nie musi pasować u drugiego, a przecież wszyscy pacjenci zasługują na swój perfekcyjny uśmiech. Metoda Digital Smile Design wykonana przez profesjonalnego dentystę dopasuje uśmiech do każdego.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/blacksof/domains/dentystatorun.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 261
admin

Komentarze są wyłączone.